banner seokod.pl

Skup aut uszkodzonych

Dodano: 1 rok 10 miesięcy temu
Auto Parts proponuje skup aut za gotówkę. Jesteśmy zainteresowani nabyciem aut używanych sprawnych mechanicznie ale również tych uszkodzonych. Kupujemy auta bez aktualnego OC i przeglądu. Auto Parts ma pracowników w województwie małopolskim, świętokrzyskim, lubelskim i w tych rejonach nasz reprezentant może udać się na podany adres w celu oględzin auta i przedstawienia propozycji cenowej. Cena zaproponowana przez Auto Parts jest podobna do tych giełdowych, dlatego jeśli przypadnie Ci ona do gustu zajmujemy się wszelkimi procedurami i pieniążki przekazujemy do ręki.
Jesteś mieszkańcem Kielc, Nowego Sącza, Tarnowa, Podkarpacia, Krakowa, Lublina i wielu innych obszarów i jesteś właścicielem samochodu, który planujesz wystawić na sprzedaż wystarczy wyszukać numer: 578 736 389 lub uzupełnić formularz kontaktowy: https://skupuszkodzonychaut. pl/ by w przeciągu jednego dnia sfinalizować całą transakcję.
Auto Parts kooperuje zarówno z firmami, jakie systematycznie planują pozbyć się używanego auta jak i z osobami indywidualnymi.
Jesteśmy elastyczni w działaniu, zapewniamy przyjemną atmosferę, oferujemy odpowiednie ceny za skupywany samochód. Zapraszamy.

Podobne wpisy

Komentarze