banner seokod.pl

Very Berry - Noclegi Poznań

Dodano: 6 lat 8 miesięcy temu
Hostel Very Berry oferuje osobom odwiedzającym Poznań tanie noclegi w sercu Wielkopolski. Osoby, które z powodu ograniczonego budżetu nie mogą sobie pozwolić na wygórowane ceny hoteli, nie zawsze muszą nocować w spartańskich warunkach. Z taką myślą w głowach przygotowaliśmy ofertę noclegową hostelu Very Berry.

Ceny pokojów są zależne od okresu i obłożenia, jednak nocleg w pokoju jednoosobowym z prywatną łazienką jest już u nas możliwy za 89 zł. Aktualne ceny są dostępne na stronie www hostelu. W cenę wliczony jest stały dostęp do WiFi 100 Mb/s na terenie obiektu oraz świeże ręczniki. Istnieje możliwość dokupienia śniadania oraz własnego miejsca parkingowego.

Jeśli chodzi o standard, to nie odbiega on od warunków panujących w niejednym poznańskim hotelu. Z myślą o bardziej wymagających gościach przygotowaliśmy 3 przestronne apartamenty w zewnętrznych lokalizacjach. Oprócz wspomnianego wcześniej pokoju z własną łazienką (premium) mamy również pokoje Standard, w których korzystamy z łazienek dzielonych (1 łazienka na max 2-3 pokoje). Dla gości, dla których priorytetem jest niska cena noclegu w Poznaniu, przygotowaliśmy pokoje wieloosobowe typu Budget.

Na koniec nie sposób nie wspomnieć o głównym atucie hostelu Very Berry, jakim zdecydowanie jest nasza niezwykle korzystna lokalizacja. Hostel położony jest w samym centrum Poznania, nieopodal Starego Rynku. Z okien pokojów rozpościera się widok na Stare Miasto oraz biegnącą przy obiekcie Aleję Marcinkowskiego.

Tanie noclegi w Poznaniu? Tylko w hostelu Very Berry.

Podobne wpisy

Komentarze

Very Berry - Noclegi Poznań
Adres strony:
Wyświetleń:
1086
Wizyt:
895
Kliknięć:
18
CTR:
2.01%