banner seokod.pl

Spływy kajakowe - tyrolki.pl

Dodano: 11 lat 4 tygodnie temu
Tyrolki. pl - Od kilku lat zajmujemy się organizacją spływów kajakowych, aktywnego wypoczynku oraz turystyki kwalifikowanej.
Organizujemy spływy kajakowe na rzekach Jury Krakowsko - Wieluńskiej: Warta, Liswarta i Wiercica. W naszej ofercie znajdziecie również propozycje wyjazdów w inne okolice: Grabia, Widawka, Pilica, Mała Panew... Nasze usługi kierujemy do osób indywidualnych, firm oraz instytucji. Proponujemy spływy jednodniowe oraz wielodniowe.
Turystyka jest naszym sposobem na życie, łączymy pracę z naszą pasją. Uprawiamy wiele różnych dyscypliny turystyki kwalifikowanej: turystykę kajakową, podwodną, pieszą, rowerową, speleologiczną.
Rekreacja ruchowa daje nam wiele satysfakcji, nie tylko wpływa na nasze dobre samopoczucie, ale również buduje naszą sprawność i wydolność fizyczną. Aktywny wypoczynek to dobry sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Spływy kajakowa są właśnie doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu z pożytkiem dla własnego zdrowia; zarówno psychicznego jak i fizycznego.

www.splyw-kajakiem.pl

Podobne wpisy

Komentarze

Spływy kajakowe - tyrolki.pl
Adres strony:
Wyświetleń:
3413
Wizyt:
1902
Kliknięć:
67
CTR:
3.52%
Nazwa firmy:
Tyrolki.pl Usługi Specjalistyczne
Miasto:
Częstochowa
Ulica / numer budynku:
Cieszyńska 4
Telefon komórkowy:
601 799 141