banner seokod.pl

Propozycje wakacyjne i plany podróży.

Dodano: 6 lat 8 miesięcy temu
Curioso Travel Guide to broker informacji. Przygotowuję na zlecenie propozycje wakacyjne, sprawdzam i sprzedaję informacje turystyczne potrzebne do przygotowania podróży zagranicznych i po Polsce.

Przygotowuję indywidualne plany podróży oraz przygotowuję wyjazdy tematyczne dla każdej osoby. Powiedz, dokąd chcesz jechać - dostaniesz
opracowany plan podróży dopasowany do Twoich oczekiwań oraz stylu życia. Pomysł podróży będzie zawierał propozycje przelotów, zakwaterowania, transportu na miejscu, informacje o atrakcjach turystycznych, kosztorys wycieczki oraz przewodnik po kraju. Ponadto informacje o potrzebnych wizach i ubezpieczeniach. Planowanie podróży i wakacji jest żmudnym zajęciem, którym zajmę się z przyjemnością, byś Ty mógł cieszyć się jedynie efektami podróży. Będziesz wypoczywać tak, jak jak chcesz, a ja zadbam byś zminimalizował koszty wyjazdu.
Oryginalne planowanie i organizacja wakacji i podróży to dla Ciebie oszczędność czasu i pieniędzy, a ponadto:

-Wakacje znakomicie dopasowana do Twoich oczekiwań i preferencji.
-Wyjazdy tematyczne odpowiadające Twoim aktualnym potrzebom.
-Kompleksowe przygotowanie planów podróży: od zaplanowania wyjazdu po realizację konkretnych usług.
-Oszczędność czasu przeznaczona na planowanie wyjazdu.
-Ograniczenie kosztów podróży.

Możesz być pewien że opracowane przeze mnie plany podróży Twoich wymarzonych wakacji powstaną przy maksymalnym zaangażowaniu osoby, dla której przygotowywanie i weryfikowanie informacji oraz tworzenie ciekawych turystycznych tras jest przede wszystkim pasją. Dostaniesz plany podróży które nie będą produktem oferowanym przez biura podróży, plany podróży są szyte na miarę zatem idealnie dopasowane do Ciebie.

Prywatne planowanie podróży w moim wykonaniu to wiele wymiernych korzyści dla klientów. Infobroker turystyczny zajmuję się doradzaniem i planowaniem wycieczek - przygotowuję informacje turystyczne na zlecenie.

Podobne wpisy

Komentarze

Propozycje wakacyjne i plany podróży.
Adres strony:
Wyświetleń:
2039
Wizyt:
923
Kliknięć:
38
CTR:
4.12%
Nazwa firmy:
Curioso Travel Guide
Miasto:
Sosnowiec
Telefon komórkowy:
+48730889906