banner seokod.pl

PINK SUSHI - Restauracja W Millenium Hall - Sushi dla Każdego!

Dodano: 1 rok 5 miesięcy temu
PINK SUSHI w Rzeszowie jest pierwszą restauracją sieci PINK SUSHI. Przyjdź do nas i zobacz najdłuższy w Polsce kaiten-sushi!
PINK SUSHI to prężnie rozwijająca się sieć restauracji Sushi w Polsce.
Nasi Mistrzowie są osobami z bardzo bogatym doświadczeniem popartym szeregiem kursów i szkoleń. Posiadamy także kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu restauracji.

Odwiedzając nasz lokal zwrócisz uwagę na niespotykany styl wystroju, inspirowany nowoczesnymi, modnymi restauracjami z Japonii. Styl PINK SUSHI wyróżnia nas na tle innych lokali, ale to nie wszystko. Zaskoczy Cię też sposób serwowania dań. Przygotowane przez naszych Mistrzów Sushi trafia na różnokolorowe talerzyki, które jeżdżą wzdłuż stolików na specjalnie zaprojektowanym taśmociągu. Dzięki takiej formie podania będziesz mógł zjeść to co Ci się podoba albo po prostu to, na co Ci przyjdzie właśnie ochota. Nie będziesz musiał czekać kilkudziesięciu minut na przygotowanie zestawu, który nie zawsze okazywał się być odpowiednim wyborem. U nas konsumujesz od razu i nie musisz tracić czasu na przyjście kelnera, złożenie zamówienia, czy na przyrządzenie wybranego posiłku. Poza tym serwujemy też dania z karty, które wymagają szybkiego podania po przygotowaniu.

Przygotowujemy Sushi w bardzo szerokiej gamie smaków oraz kolorów. Korzystamy z najwyższej jakości składników. Znajdziecie u nas nie tylko Sushi klasyczne, ale także takie z pieczonym mięsem lub bez wegetariańskie. Oferujemy też pozycje z owocami, kremami, sosami w szerokiej gamie kolorystycznej specjalnie dla najmłodszych odbiorców. Zależy nam, aby każdy kto do nas wstąpi był w pełni zadowolony.

Podobne wpisy

Komentarze

PINK SUSHI - Restauracja W Millenium Hall - Sushi dla Każdego!
Adres strony:
Wyświetleń:
1287
Wizyt:
203
Kliknięć:
1
CTR:
0.49%
Nazwa firmy:
PINK SUSHI
Miasto:
Rzeszów
Ulica / numer budynku:
Kopisto 1